fbpx
Connect with us

Zyrtare: Milan transferon një mbrojtës të ri!

Sport

Zyrtare: Milan transferon një mbrojtës të ri!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Zyrtare: Milan transferon një mbrojtës të ri!AC Milan kanë gati marrëveshjen për transfermin e Matija Nastasic nga skuadra e Schalkes i cili do të jetë transferim i verës së ardhshme.Ky nxitimi i kuqezinjëve për ndërhyrje në mbrojtje vjen për shkak të mungesave të shumta të futbollistëve cilësorë në mbrojtje dhe serbi duket se do të krijojë stabilitet në këtë repart.

Këtë sezon ai do të vijë në formë huazimi dhe pastaj vitin e ardhshëm Rossonerët do të kenë të drejtë blerjeje për të.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top