fbpx
Connect with us

BOOM BOOM ZYRTARE/ Merret vendimi për ndeshjen, Juventus-Napoli

Sport

BOOM BOOM ZYRTARE/ Merret vendimi për ndeshjen, Juventus-Napoli

ZYRTARE/ Merret vendimi për ndeshjen, Juventus-Napol

Merret më në fund vendimi për sfidën Juventus-Napoli.

Zonja e Vjetër merr fitoren në tavolinë me rezultat 3-0, ndërsa Napoli do të penalizohet edhe me heqjen e një pike.

“Gjykatësi Sportiv vendos të aplikojë ndëshkimin për Napolin nga neni 53 NOIF për mosmarrëveshjen e ndeshjes në fjalë, në veçanti humbjen e ndeshjes me rezultat 3-0 dhe dënimin me një pikë në renditje për sezonin sportiv 2020/2021”, thuhet në njoftim.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top