fbpx
Connect with us

ZYRTARE: Juventusi publikon listën Champions dhe përjashton “kryengritësin”!

Sport

ZYRTARE: Juventusi publikon listën Champions dhe përjashton “kryengritësin”!

ZYRTARE: Juventusi publikon listën Champions dhe përjashton “kryengritësin”!.Pas tregut të transferimeve, Juventus është gati të përqendrohet përsëri nëkampionat. Në Serie A dhe në Champions League, për të cilin bardhezinjtë sapokanë prezantuar listën me emrat e lojtarëve që do të marrin pjesë në të.Szczesny, Chiellini, de Ligt, Arthur, Ronaldo, Ramsey, Morata, Dybala, Alex Sandro,Danilo, McKennie, Cuadrado, Bonucci, Chiesa, Rabiot, Demiral, Bentancur, Pinsoglio,Bernardeschi, Frabotta, Portanova, Kulusevski, Buffon. Këta janë lojtarët që do tëluajnë grupet e garës më të lartë evropiane.

Nëse Khedira është jashtë listës (futbollisti nuk pranoi të largohej dhe prishtekontratën me kushtet e klubit), Federico Chiesa, blerja e fundit në tregun e verës,bashkohet me të. Anësori do të veshë fanellën me numrin 22.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top