fbpx
Connect with us

ZYRTARE/ “El Matador” bën kalimin e bujshëm në “Premier League”: Po shkruaj historinë në librin tim

tjera

ZYRTARE/ “El Matador” bën kalimin e bujshëm në “Premier League”: Po shkruaj historinë në librin tim

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

“El Matador” ka bërë një tjetër kalim të bujshëm në karrierën e tij duke vazhduar që të mbajë veshur fanella me peshë në futbollin e Europës. Në orët e fundit të merkatos sulmuesi uruguaian ka nënshkruar për Manchester United.

Pavarësisht se u përfol edhe për një kalim të mundshëm te Atletiko Madrid, projekti i ekipit spanjoll nuk e ka bindur Cavani-n. Ky i fundit do të shtojë më tepër organikën e trajneri Solskjaer që gjen në këtë mënyrë sulmuesin kryesor ku do të mbështeten gjatë vazhdimit të këtij sezoni.

“Manchester United është një nga klubet më të mëdha në botë dhe është një kënaqësi e madhe që tëjem këtu. Kam punuar shumë gjatë kësaj periudhe dhe do të vazhdojë që të shoh përpara. Kam luajtur përpara shumë tifozëve të flaktë gjatë karrierës, e di që do të jetë njësoj edhe në “Old Trafford”. Tani vazhdoj që të shkruaj historinë në librin tim të futbollit”, u shpreh Cavani. /Sport Ekspres/

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top