fbpx
Connect with us

Zjarri kaplon një shtëpi në Veles, humb jetë 80 vjeçari

Kronika e Zezë

Zjarri kaplon një shtëpi në Veles, humb jetë 80 vjeçari

Mbrëmë një 80 vjeçar ka humbur jetën në

Mbrëmë një 80 vjeçar ka humbur jetën në lagje Varnaliët në Veles, pasi zjarri ka kapluar shtëpinë e tij. Ende nuk janë zbuluar shkaqet e zjarrit. Nga ekipi i zjarrfikësve bëjnë me dije se zjarri është lokalizuar tërësisht dhe se nuk ka rrezik për shtëpitë në afërsi, teksa më tej thuhet se po punohet për pastrimin e plotë të terrenit.

More in Kronika e Zezë

Te fundit

Facebook

Populare

To Top