fbpx
Connect with us

Zidane rrezikon shkarkimin nga Real Madrid!

Sport

Zidane rrezikon shkarkimin nga Real Madrid!

Zidane rrezikon shkarkimin nga Real Madrid!

El Clasico duket se do të jetë vendimtare për të ardhmen e Zinedine Zidane.

Zinedine Zidane rrezikon shkarkimin nga Real Madrid nëse në dy ndeshjet e ardhshme nuk arrihen rezultate pozitive.

Real Madrid në mesjavë përjetoi një humbje turpëruse 2-3 nga skuadra e Shakhtar Donetsk dhe kjo nuk i ka pëlqyer aspak Florentino Perezit.

Ndeshja e tyre e ardhshme është kundër Barcelonës dhe në mesjavë kundër Borussia Monchengladbach në kuadër të Champions League.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top