fbpx
Connect with us

Zhvishet live gjatë emisionit një nga moderatoret në “Mbrëmjet e Lajmeve”

Lajme

Zhvishet live gjatë emisionit një nga moderatoret në “Mbrëmjet e Lajmeve”

Zhvishet live gjatë emisionit një nga moderatoret në “Mbrëmjet e Lajmeve”

Në mediat botërore çështja e zhveshjeve të moderatoreve tani më nuk është tabu, mirëpo siç duket e mediat vendore janë duke e ndjekur një trend të tillë.Çështja e klikimeve tani më është bërë pjesë e pandashme si tek mediat poashtu edhe tek njerëzit e thjeshtë. Çdo gjē krijohet, postohet, shkruhet për të vetmen arsye për të ardhur deri tek klikimi. E njëjta ka ndodhur edhe në një emision vendor ku u trajtua kjo çështje si moderatorja zhveshet gjatë emisionit live, gjë e cila është e rrallë për ne.

Shikoni emisionin e plotë në videon më poshtë. “Mbrëmjet e Lajmeve” është emision satirik, qëllimi i të cilit është që t’i argëtojë publikun duke satirizuar ngjarjet ditore në vend si ato politike dhe sociale. “Mbrëmjet e Lajmeve” mund t’i ndiqni çdo natë nga ora 20:10 në GjirafaVideo.com.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top