fbpx
Connect with us

Zëvendësuesi i Luis Suarez vjen në janar, e konfirmon gazeta katalanase

Sport

Zëvendësuesi i Luis Suarez vjen në janar, e konfirmon gazeta katalanase

Zëvendësuesi i Luis Suarez vjen në janar, e konfirmon gazeta katalanase

Si zona sportive, ashtu edhe vetë Ronald Koeman e dinë që tregu i transferimeveështë mbyllur, me disa detyra shtëpie ende për t’u kryer. Për shkak të situatësnanciare, klubit iu desh të përjashtonte nënshkrimin e Depay, kur kishte njëmarrëveshje totale me futbollistin dhe Olympique Lyon. Marrëveshja nuk mundi të
nënshkruhej në merkaton e verës, njofton “Sport”, por ka angazhim të palëve për tazyrtarizuar gjatë muajit janar, pikërisht kur sulmuesit holandez do t’i mbeten gjashtëmuaj nga fundi i kontratës së tij.

Për gjithçka është rënë dakord me shpresën seBarça mund ta lehtësojë disi skuadrën, duke gjetur strehim për ndonjë futbollist nëmerkaton e janarit.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top