fbpx
Connect with us

Zbulohet gjithҫka: Ky është plani i Barcelonës për ta transferuar Kylian Mbappen

Sport

Zbulohet gjithҫka: Ky është plani i Barcelonës për ta transferuar Kylian Mbappen

Reali raportohet se është favorit, derisa e duan edhe Jurgen Kloppi dhe Pep Guardiola.

Zbulohet plani i skuadrës së Barcelonës për ta transferuar Mbappen.Barça gjithashtu është duke e monitoruar Mbappen.Reali raportohet se është favorit, derisa e duan edhe Jurgen Kloppi dhe Pep Guardiola.Pas Real Madridit dhe Liverpoolit, në verën e vitit 2021, duket se edhe Barcelona do të tentojë për Kylian Mbappen.

AS raporton se nëse Victor Font zgjidhet president i ri i Barcelonës do ta shndërrojë Mbappen në objektivin kryesor për ta transferuar në vitin 2021.Sido që të jetë, raportohet se Real Madridi është favorit për ta blerë fituesin e Kupës së Botës, por Barça do të përdorë të gjitha kartat.Liverpool dhe Manchester City gjithashtu e duan talentin e PSG-së.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top