fbpx
Connect with us

Zbulohet formacioni i Maqedonisë kundër Kosovës?

Sport

Zbulohet formacioni i Maqedonisë kundër Kosovës?

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Zbulohet formacioni i Maqedonisë kundër Kosovës?Kanë mbetur 24 orë nga dueli historik për Kombëtaren e Kosovës, që të enjten në mbrëmje e zhvillon kundër Maqedonisë në Shkup.Media e njohur maqedonase ‘Sportmedia’ ka arritur të zbulojë formacionin e Maqedonisë, për ndeshjen e Play Off të Ligës së Kombeve kundër Kosovës.Siç raporton kjo medie, formacioni i Maqedonisë do të jetë 4-2-3-1.

Në portë do të jetë Dimitrievski. Në mbrojtje, Ristovski, Velkovski, Musliu dhe Ristevski. Mesfusha do të jetë e Ademit dhe Spirovskit.Në pjesën ofensive do të jenë Alioski, Trichkovski dhe Bardhi, ndërsa në sulm Pandev.Me këtë formacion, trajneri i Maqedonisë ka vendosur të futet në ndeshjen kundër Kosovës

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top