fbpx
Connect with us

Zbulohet e fejuara e Andit të “Perputhen”

tjera

Zbulohet e fejuara e Andit të “Perputhen”

“Kryefjala News” ka mësuar se e fejuara e Andit quhet Leutrime, është me origjinë nga Kosova dhe prej vitesh jeton në Suedi.

Andi dhe vajza duken tepër të dashuruar dhe gjithashtu në doren e vajzës dallohet edhe unaza e fejesës.

Nuk dihet se pse janë ndarë me njëri – tjetrin, por me sa duket Andi theu zemrat e shumë vajzave.

Nga ana tjetër, nuk dihet nëse produksioni i “Përputhen” ka patur dijeni për këtë fakt, ose nëse ky fakt përbën problem për Andin.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top