fbpx
Connect with us

Zajmina shfaqet me një merimangë në fytyrë, reagimi i Kloe do t’ju bëjë të qeshni me lot

tjera

Zajmina shfaqet me një merimangë në fytyrë, reagimi i Kloe do t’ju bëjë të qeshni me lot

Këngëtarja Zajmina Vasjari është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë herë pas here të ndajë me fansat dhe ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Ajo është bërë nënë e një vajze dhe në instagramin e saj nuk mungojnë fotot dhe videot më të bijën.

Këtë herë ajo ka postuar një video ku shfaqet me një efekt snapi ku një merimangë gjigande e zezë shëtit në fytyrën e saj.

Ajo hiqet si e tmerruar, ndërsa pranë ka të bijën e cila e shikon e habitur, diçka po i thotë ndërsa në fund përpiqet që ta vrasë merimangën duke e gjuatur në kokë Zajminën pikërisht aty ku po kalon merimanga.

Kjo video ka shkaktuar të qeshura pafund mes miqve dhe ndjekësv të këngëres të cilët kanë reaguar me komente plot humor.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top