fbpx
Connect with us

Zajmina i frikëson fansat, shfaqet pa vetulla

Lajme

Zajmina i frikëson fansat, shfaqet pa vetulla

Zaimina Vasjari i ka habitur të gjithë me postimin e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, është një nga këngëtaret e dashura për publikun.

Ajo me ndjekësit në Instagram ndan imazhe të ndryshme e së fundmi i ka habitur të gjithë me një foto.

Në prag të ‘Halloweenit”, ajo e ka realizuar një grim të ‘frikshëm’ ku shfaqet pa vetulla. Zaimina në imazhin e postuar madje as që njihet.

Këngëtarja së fundmi është rikthyer me projekt të ri muzikor pas një pauze të gjatë dhe sigurisht se gjeti mbështetjen e fansave./Kosovarja

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top