fbpx
Connect with us

Xhensila bën tatuazhin në këtë pjesë të trupit më të veçantë me emrin e vajzës

Xhensila

tjera

Xhensila bën tatuazhin në këtë pjesë të trupit më të veçantë me emrin e vajzës


Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.Është Xhensila ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se ka bërë tatuazh emrin e vajzës.E këtë moment Xhensila e ka ndarë me ndjekësit e saj ku mori shumë komente pozitive për këtë gjest që ka bër.Ajo tregon se sa dashuri të madhe ndjen për vajzën e saj./ORAinfo/

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top