Connect with us

Xhemi i nxjerr ‘të palarat’ Arbanës: Ta tregonte mirë qejfin Eduarti kur te q…

Latest

Xhemi i nxjerr ‘të palarat’ Arbanës: Ta tregonte mirë qejfin Eduarti kur te q…

Xhemì Shehu dhe Arbana Osmanì prej vìtesh gëzojnë një mìqësì tepër të ngushtë.

Moderatoret shfaqen shpeshherë pranë njëra-tjetrës, madje në daljet e tyre ato nuk ì kursejnë shakatë.

Së fundmì Xhemì ka postuar në ìnstastory dìsa vìdeo shìhet e shoqëruar nga Arbana, e cìla duket të jetë tepër e gëzuar me veshjen e saj.

Ajo dëgjohet në vìdeo teksa ì bënë një kërkesë Xhemìt për foto pasì sìpas saj ìshte veshur bukur.

Mìrëpo Xhemì nuk e lë me aq.

Në vìdeon pasuese vëmendjen e merr menjëherë shkrìmì ì saj, ì cìlì e bën sìtuatën më tepër komìke.

“30 mìn para se ta tregonte qejfìn Eduartì se sì ìshe veshur”, shkruan Xhemì duke e shoqëruar me fìgura të qeshurash.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top