fbpx
Connect with us

Wesley Fofana tek gjiganti i Serie A!

Sport

Wesley Fofana tek gjiganti i Serie A!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Wesley Fofana tek gjiganti i Serie A!Mbrojtësi i Saint-Etienne, Wesley Fofana duket se është shumë pranë transferimit tek skuadra e MilanitKjo pasi Rossonerët po punojnë shumë që në këtë garë të mposhtin edhe konkurencën e skuadrës angleze të Leicester City.‘Dhelprat’ më herët gjatë këtij muaji bënë një ofertë prej 30 milionë eurosh, mirëpo u refuzua nga skuadra franceze e cila kërkon më shumë për Fofana.

Mirëpo Milan duket se nuk ka ndërmend të heq dorë nga 19 vjeçari dhe deri në 5 tetor transferimi pritet që të kryhet.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top