fbpx
Connect with us

Wenger optimist: Arsenali mund të fitojë Premier League me Artetën

Sport

Wenger optimist: Arsenali mund të fitojë Premier League me Artetën

Wenger optimist: Arsenali mund të fitojë Premier League me Artetën

Ish-menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenner thotë se Arsenali mund të fitojë Premierligën me Mikel Arteta.Wenger është i befasuar nga përparimi i ekipit kohët e fundit, dhe kjo konfirmohet nga rezultatet në sezonin e ri.”Unë vërtet besoj në këtë dhe mendoj se ai u lidh mirë me ekipin. Kemi shpenzuar shumë, kemi blerë lojtarë të mirë, kështu që mendoj se mund ta fitojmë titullin, pse jo?”, tha Wenger.

Të kujtojmë, Arsenali e filloi mirë sezonin dhe pas katër raundeve të para ata kanë tre fitore dhe një humbje nga kampioni Liverpool.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top