fbpx
Connect with us

Videoja nga Elbasani që po thyen rrjetin, po i ndiqte policia, shikoni si zbresin 12 emigrantë nga mjeti me vetëm pesë sedilje

tjera

Videoja nga Elbasani që po thyen rrjetin, po i ndiqte policia, shikoni si zbresin 12 emigrantë nga mjeti me vetëm pesë sedilje

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

11 emigrantë sirianë dhe shoferi kanë qëndruar për orë të tëra brenda një automjeti të vogël të llojit “Wolkswagen”. Ata po ndiqeshin nga policia e Elbasanit, pas zbulimit të shoferit në rrjetin e trafikut të klandestinëve dhe kanë ndaluar në hyrje të qytetit të Elbasanit në rrugën Elbasan-Librazhd.

Nga pamjet e publikuara nga InfoElbasani, befas në anë të rrugës dalin nga makina jo 3 apo 4 persona, por plot 12 vetë. Pasi makina me emigrantë zbrazet, shihet se në autostradë kalon policia që po i ndiqte.

Makina niset sërish për rrugë, por sipas medias që ka publikuar videon, shoferi është kapur disa metra më larg dhe ndaj tij është ngritur akuza e transportimit të paligjshëm të emigrantëve.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top