VIDEO| Shpëtim Idrizi: Me fitoren e opozitës në Shqipëri, do të fitojnë të gjithë shqiptarët!

Sonte në një intervistë ekskluzive për emisionin “Target” nga Emad Mehmeti në Almakos, ka folur kryetari i PDIU, Shpëtim Idrizi. Me kryetarin e PDIU do të bashkëbisedojmë për zgjedhjet në Shqipëri, qeverisjen e Edi Ramës dhe se çka pritet të ndodh pas zgjedhjeve më 25 Prill.

– Si e vlerëson qeverisjen e Edi Ramës?
– Si po shkon fushata parazgjedhore në Shqipëri?
– Cila është marrëveshja mes PDIU dhe PD-së?
– Çka pritet të ndodh pas zgjedhjet parlamentare?

Për t’i mësuar përgjigjet e këtyre pyetjeve nga Shpëtim Idrizi, ndiqeni intervistën e plotë më poshtë:

Related Posts

(VIDEO) EKSKLUZIVE| Zëvendëskryeministri bullgar: Me shqiptarët jemi miq, kemi luftuar kundër serbëve!

Zëvendëskryeministri bullgar, Krasimir Karakaçanov i ka dhënë një intervistë ekskluzive medias në gjuhën maqedonase ZOOM.MK, ku mes tjerash thotë se bullgarët dhe shqiptarët ndër vite kanë bashkëpunuar…

VIDEO| Bekim Saliu a do të jetë kandidat i AA-ASH në Çair? Tregon ekskluzivisht për “Target”

Sonte në një intervistë ekskluzive për emisionin “Target” nga Emad Mehmeti në Almakos, ka folur Sekretari i Përgjithshëm i “Alternativa”, Bekim Saliu. Me të do bashkëbisedojmë për…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *