fbpx
Connect with us

Video sho.kuese/ Gruaja përdredh foshnjën si të jetë litar

Lajme

Video sho.kuese/ Gruaja përdredh foshnjën si të jetë litar

Një video sho k ues e është publikuar ku duket një grua e cila e merr një foshnje dhe “masazhon” g jym tyr ët e saj. Ngjarja është filmuar në Kazakistan.Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top