fbpx
Connect with us

VIDEO/ ‘Qeni hero’, largon ariun nga oborri i komshinjve

tjera

VIDEO/ ‘Qeni hero’, largon ariun nga oborri i komshinjve

Një ari i zi gjigant në Nju Xhersi ka mbetur i bllokuar në oborrin e një shtëpie e cila i takonte Mark Stinzianos.

Duket se ariu filloi të shijojë një vakt të shijshëm por në këtë moment ‘magjia’ është ndërprerë pasi në mes ka hyrë qeni i Markut, Riley.

Ky qen e ka zakon të vijë rregullisht në oborrin e tij veçanërisht kur në të ndodhen fëmijët e tij të cilët thuajse si një njeri i shikon herë pas here kur luajnë në oborr.Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top