fbpx
Connect with us

(Video që ta rrëqeth zemrën) Kjo është vajza e re shqiptare që ia mori shpirtin sëmundja e ligë, të gjithë janë shkrehur në lot kur i dhanë lamtumirën e fundit

tjera

(Video që ta rrëqeth zemrën) Kjo është vajza e re shqiptare që ia mori shpirtin sëmundja e ligë, të gjithë janë shkrehur në lot kur i dhanë lamtumirën e fundit

Ka ndërruar jetë e reja nga Hani i Elezit, Qëndresa Shkreta. E ndjera humbi bete jën me kan cerin.

Vajzës shqiptare i është dhënë lamtumira e fundit dhe të gjithë janë të pikëlluar. E reja iku nga kjo botë në lule të moshës dhe me shumë ëndërra, që nuk mundi t’i realizonte.

Ajo u përcoll për në banesën e fundit në fshatin Seqishtë.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top