fbpx
Connect with us

(Video) Nusja e Sali Berishës harbon fare, publikon pamjet teksa shkund dhe tund të pasmet dhe…

Lajme

(Video) Nusja e Sali Berishës harbon fare, publikon pamjet teksa shkund dhe tund të pasmet dhe…

Armina Mevlanin e kemi parë gjithmonë shumë serioze. Por s’mund të themi te njëjtën gjë për videon e saj të fundit. Ajo shfaqet e veshur si vajze kolegji dhe kërcen në mënyrë shumë s ek si. Çfarë e ‘pi ckoi’ Arminen? Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do shi.ko vid eon e plo.te..


Asgjë, thjesht edhe ajo njeri është fundja.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top