fbpx
Connect with us

VIDEO/ “Ndalo, ndalo… më dhemb”, Baloteli futet në Big Brother Vip dhe ofendon ish të dashurën

Sport

VIDEO/ “Ndalo, ndalo… më dhemb”, Baloteli futet në Big Brother Vip dhe ofendon ish të dashurën

VIDEO/ “Ndalo, ndalo… më dhemb”, Baloteli futet në Big Brother Vip dhe ofendon ish të dashurën

 

Mario Baloteli ka qenë i ftuar special në Grande Fratello Vip (version italian i Big Brother), mbrëmjen e djeshme, teksa i ka bërë një surprizë, vëllait të tij bilogjik Enok, i cili është konkurent në këtë emision E pranishme në shtëpi ka qenë edhe ish e dashura e Marios, Dajane Melo, të cilën sulmuesi italian, i cili aktualisht është pa skuadër, e ka ofenduar me deklaratën e tij live në emision.

Teksa gazetari Alfosno Sinjori, ndërhyri duke pyetur Dajanën nëse do e donte Balotelin në shtëpinë e Grande Fratello Vip, bukuroshja seksi u përgjigj pozitivishtPas përgjigjes pozitive nga ana e saj, Alfonso u kthey nga Balotelli dhe  i tha: “Mario, e dëgjove? Dajan tha se të do në shtëpinë e Big Brother, të do aty”Ndërkohë që Baloteli menjëherë u përgjigj: “Eh, ajo më do, por më pas do të thotë ‘ndalo, ndalo… më dhemb”. Deklarata e sulmuesit ka shkaktuar polemika në Itali dhe është një nga temat më të nxehta të momentit.VIDEO

 

 

 

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top