fbpx
Connect with us

Video: Mourinho i përhumbur në intervistë, portugezi acarohet me gazetarin

Sport

Video: Mourinho i përhumbur në intervistë, portugezi acarohet me gazetarin

Video: Mourinho i përhumbur në intervistë, portugezi acarohet me gazetarin

Jose Mourinho pa ekipin e tij të humbiste 2 pikë ndaj West Ham-it dhe pse e kishte=ndeshjen në dorë. Skuadra e tij udhëhoqi 3-0 pjesën e parë, por e çoi në dreqgjithçka se u barazua në fund.Zhgënjimi te tekniku ishte evident dhe diçka e tillë u pa qartë dhe në intervistënpas ndeshjes. E cila ishte shumë e shkurtër dhe e stilit të portugezit. Ai u pyet ngagazetari në lidhje me ndeshjen e çmendur të skuadrës së tij.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top