fbpx
Connect with us

VIDEO/ Kujtoi se askush s’po e shihte, gruaja lë nam me atë që i bën “zogut”

tjera

VIDEO/ Kujtoi se askush s’po e shihte, gruaja lë nam me atë që i bën “zogut”

Pamjet jo shumë të hijshme të një gruaje që hyn në dyqan dhe spërkat me vëmendje zonat e saj intime me një parfum, janë kapur nga kamerat e sigurisë dhe janë shpërndarë gjerësisht në rrjet.shtype,reklamen dhe shiko videon

Shikon rreth e rrotull për të kontrolluar nëse dikush po e vëzhgon dhe më pas heq skajin e saj dhe fillon ta hedhë parfumin mes kofshëve të saj.

“Daily Mail” shkruan: “Por, gruaja nuk e dinte që gjithë këtë veprim po e bënte poshtë kamerave që për fatin e keq të saj kanë filmuar çdo lëvizje dhe ajo përfundoi duke u ndarë edhe në media”.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top