fbpx
Connect with us

VIDEO/ Konte e zëvendësoi, Lautaro Martinez tërbohet. Shikoni çfarë bën sulmuesi argjentinas

Sport

VIDEO/ Konte e zëvendësoi, Lautaro Martinez tërbohet. Shikoni çfarë bën sulmuesi argjentinas

VIDEO/ Konte e zëvendësoi, Lautaro Martinez tërbohet. Shikoni çfarë bën sulmuesi argjentinas

 

Interi u rikthye te fitorja në kampionat ditën e djeshme, teksa mposhti me rezultatin 2-0 Xhenoan në trasfertëMegjithatë përveç fitores, vëmendjen e të gjithëve e tërhoqi Lautaro Martinez, i cili u zëvendësua nga trajneri Konte në minutën e 72’, për t’i lënë vendin të riut PinamontiArgjentinasi shihet, teksa pas zëvendësimit është tejet i irrituar dhe inatin e tij e nxjerr te stolat, duke i goditur me sa fuqi të kishte.

Një gjest ky që nuk dihet pse erdhi, teksa “La Gazzetta dello Sport”, shkruan se e gjitha kishte të bënte me një aksion gjatë kohës kur ishte në fushë, me Lautaron që priste një top nga Bastoni, ky do dilte përballë portierit dhe mund të shënonte, por mbrojtësi nuk e pasoi tek ai.

 

 

 

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top