fbpx
Connect with us

Video: Insigne ndëshkon Napolin dhe shpërthen në lot

Sport

Video: Insigne ndëshkon Napolin dhe shpërthen në lot

Pjesa e parë e Benvento-Napoli, ndeshje e vlefshme për javën e pestë të Serisë A,është mbyllur 1-0 në favor të vendasve.Ka qenë skuadra e Pippo Inzaghi-t që ka kaluar në avantazh në minutën e 30-të.26-vjeçari nuk i ka përmbajtur dot lotët e gëzimit pas shënimit të golit të tij të parënë Serinë A.

https://streamable.com/90msy9

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top