VIDEO| Bekim Saliu a do të jetë kandidat i AA-ASH në Çair? Tregon ekskluzivisht për “Target”

Sonte në një intervistë ekskluzive për emisionin “Target” nga Emad Mehmeti në Almakos, ka folur Sekretari i Përgjithshëm i “Alternativa”, Bekim Saliu. Me të do bashkëbisedojmë për reformat të cilat ndodhën në “Alternativa”, si funksionin koalicioni me Aleancën për Shqiptarët, si dhe për zgjedhjet lokale.

– Pse ndodhën pikërisht tani reformat në “Alternativa”?
– A do të jetë Bekim Saliu kandidat për kryetar komune i AA-ASH për Çairin?
– Si e vlerëson agjendën e gjelbërt të BDI-së?
– Çka pritet të ndodh në zgjedhjet lokale?

Për t’i mësuar përgjigjet e këtyre pyetjeve nga Bekim Saliu, ndiqeni intervistën e plotë më poshtë:

Related Posts

(VIDEO) EKSKLUZIVE| Zëvendëskryeministri bullgar: Me shqiptarët jemi miq, kemi luftuar kundër serbëve!

Zëvendëskryeministri bullgar, Krasimir Karakaçanov i ka dhënë një intervistë ekskluzive medias në gjuhën maqedonase ZOOM.MK, ku mes tjerash thotë se bullgarët dhe shqiptarët ndër vite kanë bashkëpunuar…

VIDEO| Shpëtim Idrizi: Me fitoren e opozitës në Shqipëri, do të fitojnë të gjithë shqiptarët!

Sonte në një intervistë ekskluzive për emisionin “Target” nga Emad Mehmeti në Almakos, ka folur kryetari i PDIU, Shpëtim Idrizi. Me kryetarin e PDIU do të bashkëbisedojmë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *