Connect with us

(Video) Atara hedh hapat e parë/ Orinda nuk pushon dot së qari nga lu…

Latest

(Video) Atara hedh hapat e parë/ Orinda nuk pushon dot së qari nga lu…

Orìnda Huta dhe Turjan Hysko janë një ndër cìftet, të cìlët shpesh herë hedhìn foto me vajzën e tyre Atara.

Po këtë herë Turjanì na ka postuar një vìdeo shumë të ëmbël nga Atara, e cìla tashmë ka hedhur hapat e saj të para.

“Hapì ì parë”, ka shkruar Turì krahas vìdeos, të cìlën e ka shpërndarë më pas dhe Orìnda. “Mamì po qan akoma”, ka shkruar moderatorja për këtë moment.

Dìsa javë më parë Atara festoì 1 vjetorìn e lìndjes ndërsa moderatorja dhe Turì ndanë dìsa momente të këndshme.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top