fbpx
Connect with us

Velinat e Fiksit shp ërthejnë rrjetin me joshje e sens ualitet, ja si i bëjnë punët e shtëpisë duke…

tjera

Velinat e Fiksit shp ërthejnë rrjetin me joshje e sens ualitet, ja si i bëjnë punët e shtëpisë duke…

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Velinat e Fiksit shp ërthejnë rrjetin me joshje e sens ualitet, ja si i bëjnë punët e shtëpisë duke…

Dy balerinat pro fesioniste të “Fiksit” Ora Hodo dhe Regisa Koxhaj, këtë të premte ishin të ftuara në studion e emisionit “Ftesë në 5”.Të bukura por jo vetëm, balerinat iu përgjigjën poz itivisht sfidës së Bietës në armën e tyre më të fortë, kë rcimin.Se si do të kër cenin dy bukuroshet teksa do të ishin duke bërë punët e shtëpisë, ju ftojmë më mirë të ndiqni videon e mëposhtme.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top