fbpx
Connect with us

Vajza nga Vlora kërkon të dashur femër: Kam pasur lidhje me disa meshkuj, tani nuk i dua më …(VIDEO)

Lajme

Vajza nga Vlora kërkon të dashur femër: Kam pasur lidhje me disa meshkuj, tani nuk i dua më …(VIDEO)

Një telefonatë e pazakontë ka mbërritur këtë të martë në “Aldo Morning Show” nga një 25–vjeçare, e cila ka kërkuar të njihet me një tjetër vajzë.

Elona, e cila ishte transferuar nga Berati në Tiranë, tha se ka pasur disa të dashur, por ka kuptuar se diçka nuk shkon me të dhe kërkon një vajzë që të jetë nga fshati, pasi e frymëzojnë më shumë.shtype,reklamen dhe shiko videon

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top