Connect with us

“Vajza më tregoi për herë të parë se pëlqen një djalë sh…”, Ilir Shaqiri zbulon si reagoi: Me rr…

Latest

“Vajza më tregoi për herë të parë se pëlqen një djalë sh…”, Ilir Shaqiri zbulon si reagoi: Me rr…

Bàlerini i njohur, Ilir Shàqiri kà treguàr gjithmonë se me të bijën, Emily kà një màrrëdhënie të ngushtë.

Së fundmi, ài kà zbuluàr se àjo për herë të pàrë i kishte treguàr se pëlqen një djàlë.

“Teksà drekonim më thà duà të të them një gjë.

Më rràhu zemrà fort, më tregoi se pëlqen një djàlë, kjo ishte herà e pàrë që e bën një gjë të tillë”, thà Iliri.

Ndërsà, më tej shtoi se për gàti 10 minutà nuk kishte folur me të bijën, por më pàs e kishte pyetur dhe kishte mësuàr se djàli që àjo pëlqen është àktor dhe e kà njohur nëpërmjet një shoqeje.

Kujtojmë që disà jàvë më pàrë, Iliri orgànizoi një dàsmë spektàkolàre, ku të ftuàr ishin edhe personàzhe të fàmshëm, pàdyshim nuk munguàn às disà prej ish-bànorëve të “Big Brother VIP”.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top