fbpx
Connect with us

‘UPSSSS’/ Enca ngacmon publikisht reperin e famshëm amerikan: Për ty jam e….

Lajme

‘UPSSSS’/ Enca ngacmon publikisht reperin e famshëm amerikan: Për ty jam e….

Enca Haxhiu shprehu hapur simpatinë për reperin e suksesshëm amerikan, Tekaxhi 6ix9ine. Pak kohë më parë, në një video live të reperit, Enca komentoi një emoji me sy me zemra.

Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory një foto e veshur me bikini ku shfaqet tejet joshëse ka ngacmuar sërish reperin. Krahas fotos provokuese Enca shkruan: “Për ty jam e keqe”, duke i bërë tag dhe reperit.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top