fbpx
Connect with us

United futet fuqishëm në garë për transferimin e Kantes

tjera

United futet fuqishëm në garë për transferimin e Kantes

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

E ardhmja e N’Golo Kantes nuk është e sigurt te Chelsea.

Mesfushori francez po luan nën urdhrat e trajnerit Frank Lampard, por nuk shihet si njëri nga kryesorët në këtë repart.

Kjo ka bërë që ai ta mendoj largimin nga Stamford Bridges dhe Interi prej kohësh po interesohet për të.

Por së fundmi në garë fuqishëm është futur edhe gjiganti anglez Manchester United.

N’Golo Kante. (Photo by Glyn Kirk/Pool via Getty Images)

Ole Gunnar Solskjaer e vlerëson jashtëzakonisht shumë yllin francez dhe ka kërkuar nga drejtuesit e klubit transferimin e tij.

Mediat në Angli kanë raportuar se United tanimë është duke përgatitur një ofertë për reprezentuesin francez.

Djajtë e Kuq kanë gati 60 milionë funte për Kanten, shumë që Chelsea do t’i shpenzonte për Declan Rice. /Telegrafi/

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top