fbpx
Connect with us

Unë Mirjeta po ju tregoj si me pall oi gjinekologu serb (VIDEO)

tjera

Unë Mirjeta po ju tregoj si me pall oi gjinekologu serb (VIDEO)

Përshendetje du tju tregoj nje ndodhi qe me ndodhi. Quhem Mirjeta 30 vjece, burrin e prura nga Kosova para 2 viteve e morra me mesit me ndermjetsim te familjeve shume eshte djali mir puntor dhe i ndegjushem, shum ka frig nga une shkaku i vizes.

Sidoqoft nuk ndiej knaqesi në krevat me të , dhe një ditë e lashë një termin per te gjinekologu, erdhi edhe burri, nuk edisha une qe eshte serb por kur hyna mbrenda, se di së qka me tërhoqi të doktori, dhe rashë viktim e tij, i cili më palloi pa e folur asnjë fjal, gjersa burri im më priste në koridor.

Unë e di së gabova, por si të ja themë burrit timë të vërteten, sepse do të lendphet shumë dhe gjithqka do të shkatrrohet.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top