fbpx
Connect with us

“U zura me Galliani, ja si e tradhtova Milanin për Interin”

Sport

“U zura me Galliani, ja si e tradhtova Milanin për Interin”

“U zura me Galliani, ja si e tradhtova Milanin për Interin”

Ai ka veshur fanellat e Milanit dhe Interit, por Cassano u dha më shumë paskuqezinjve: “Unë tova një titull të bukur dhe një Superkupë Italiane atje. I detyrohem
me jetën time këtij klubi, që më shkëputi nga vdekja kur kisha një problem mezemrën. Berlusconi dhe Galliani më trajtuan si djalin e tyre. Me Galliani, megjithatë,
kam pasur një luftë të keqe në Kinë: I kërkova rinovimin, por ai e shtyu diskutimin.

Pastaj kërkova shitjen dhe shkova tek Interi. Ëndrra e një fëmije që u bë realitet. Atjetakova dy vëllezër, Ausilio dhe Branca. Kam kaluar shumë mirë me Nagatomo, ende iruaj kontaktet me të. Para një derbi hyra në dhomën e tij në orën 4 të mëngjesit. Aiinte me maskën mbi sy, e tremba dhe u hodh përpjetë…”

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top