fbpx
Connect with us

U shua në degën e lisit/ Amaneti i 19-vjecares shqiptare i ka përlotur të gjithë: Ai burri im, mos pastë…

Lajme

U shua në degën e lisit/ Amaneti i 19-vjecares shqiptare i ka përlotur të gjithë: Ai burri im, mos pastë…

Disa ditë më parë mbarë opinioni u t ro ndit teksa një 19-vjeçare u gjet e v ar ur në Kamenicë të Gjilani.

“Burrit tim kurrë mos i qoftë hallall”/ U gjet e varur,

Arbesa Murseli Liprovica u gjet e v a r ur në degën e një lisi në lagjen Likovica të këtij fshati.

19-vjeçarja jetonte me burrin, djalin tre vjeçar dhe familjen e burrit në Gjilan, por në ditën kri
tike, e gjithë familja kishin shkuar në një shtëpi për pushime në fshatin Poliçkë, ku dyshohet se Arbesa vendosi t’i jepte fund jetës së saj. Në këtë letër shkruhej: “Falemiderit shum gjithve ama burrit tem kurrë hallall mos i koftë”.

E ndjera sipas burimeve të afërta me familjen e saj, pa u vërejtur ishte larguar nga shtëpia në orën 16:00, kurse u gjet e va r ur në degën e një lisi në një distancë rreth 300 metra larg shtëpisë në orën 16:50.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top