fbpx
Connect with us

U SHPALL LOJTARI MË I MIRË I NDESHJES/ Bernard Berisha surprizon me dedikimin special (FOTO)

tjera

U SHPALL LOJTARI MË I MIRË I NDESHJES/ Bernard Berisha surprizon me dedikimin special (FOTO)

U SHPALL LOJTARI MË I MIRË I NDESHJES/ Bernard Berisha surprizon me dedikimin special (FOTO)

 

Bernard Berisha u shpall njeriu i sfidës ndaj Ufas, ku skuadra e tij Akhmat Grozni triumfoi me rezultatin 3-1. Shqiptari i Kosovës, ishte protagonist absolut i kësaj përballje, realizoi dopietë si dhe asistoi në golin e shënuar nga Iljin.

Ish-futbollisti i Besës dhe Skënderbeut në Kategorinë Superiore, ka bërë një dedikim special në fundin e sfidës, teksa nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, ka bërë me dije se fitoren e sotme ia dedikon liderit të Republikës së Çeçenisë, presidentit të nderuar të klubit, Ramzan Akhmadoviç Kadyrov.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top