fbpx
Connect with us

U përpoqën të grabisin vajzën, por ndodhi diçka e mahnitshme

Lajme

U përpoqën të grabisin vajzën, por ndodhi diçka e mahnitshme

Kjo video është regjistruar nga kamera e sigurisë në garazhin e një ndërtese, ku tregohet momenti i grabitjes së një vajze.

Gjegjësisht, në video ju mund të shihni dy njerëz duke u përpjekur për ta grabisin vajzën dhe ta fusin në bagazhin e makinës. Por, ajo çfarë ndodh më pas është mahnitëse! Duket se grabitja në fjalë ishte një shaka, e kurdisur nga i dashuri i vajzës.

Shikojeni videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top