fbpx
Connect with us

U përfol për një lidhje me Loredanën, flet reperi gjerman

Magazin

U përfol për një lidhje me Loredanën, flet reperi gjerman

Jeta private e Loredanës ka qënë në qendër

Jeta private e Loredanës ka qënë në qendër të vëmendjes kohët e fundit.  Pas ndarjes nga Mozzik qarkulluan thashetheme se ajo ka nisur një lidhje me reperin e njohur gjerman, Bonez MC.

Dyshja është parë disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Edhe mediat gjermane shkruan për një lidhje të mundshme mes tyre, dhe pas qarkullimit të lajmit reperi ka vendosur të reagojë.

Reperi gjerman ka postuar një foto me Loredanën dhe shkruan: “Thashetheme, i dua”.

Loredana ka komentuar në këtë postim duke shkruar se edhe ajo i do gjithashtu thashethemet.

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top