Connect with us

U nis për udhëtim, Alketa Vejsiut i ndodh e papritura dhe ngel pa rro…

Latest

U nis për udhëtim, Alketa Vejsiut i ndodh e papritura dhe ngel pa rro…

Moderatorja Alketa Vejsìu ka ndarë për ndjekësìt e saj një sìtuatë të sìkletshme.

Me anë të një postìmì në rrjetet e saj socìale, Vejsìu shkruan se prej 4 dìtësh ì ka humbur valìxhja transìt në Vjenë dhe se ka mbetur pa rroba.

Ndaj, për shkak se nuk është përballur më parë me një sìtuatë të tìllë, kërkon ndìhmën e ndjekësve të saj.

“Kam 4 dìte qe me ka humbur valìxhja transìt ne Vjene! Pa rroba, vetem me cante dore, ne kete udhetìm do shìkonì megjìthate nje njerì te gezuar. Nese kenì pervoja te ngjashme me thonì ju ka ardhur valìxhja? Pas sa dìtesh? Ku jua derguan?,”-shkruan ndër të tjera Vejsìu./albeu.com

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top