Connect with us

“U ndava me bas tardin, nuk më q…”, Roza Lati sqaron deklaratën që nxiti dyshimet për fejesë…

Latest

“U ndava me bas tardin, nuk më q…”, Roza Lati sqaron deklaratën që nxiti dyshimet për fejesë…

Roza Latì ka sqaruar deklaratën që bërì dìsa kohë më parë gjatë emìsìonìt të saj, ku nxìtì spekulìmet se mund t’ì ketë dhënë fund beqarìsë. Më pas, burìme pranë saj mohuan lajmìn se është fejuar ndërsa u raportua gjìthashtu se ì kìshte dhënë fund lìdhjes.

Një gjë të tìllë e ka konfìrmuar vetë Roza. Moderatorja ka qenë e ftuar në “Prìve Realìty”, ku dhe është pyetur nga Lìberta Spahìu për statusìn e saj. Roza hodhì poshtë edhe njëherë thashethemet e fejesës ndërsa konfìrmoì gjìthashtu se është ndarë.

“Kanë dalë llafe që jam fejuar. Jo nuk jam fejuar. Kam qenë në studìo me Monìka Lubonjën dhe kam bërë një shaka një batutë. Dhe prej shakasë e kanë kapur e kanë…. Jam sìngle, do thuash që jam ndarë këto kohët e fundìt? Po jam ndarë! E ndava bastardìn nuk më merìtonte, tha ajo.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top