Connect with us

U ‘masakrua’ me kritika, Arjola Demiri merr vendimin e papritur(Foto)

Latest

U ‘masakrua’ me kritika, Arjola Demiri merr vendimin e papritur(Foto)

Që pas daljes nga Big Brother, Arjola Demiri është shndërruar ndër personazhit më të ndjekur në rrjetet sociale.

Por si gjithmonë, në botën virtuale, ka edhe nga ata që nuk i kursejnë kritikat. Të shumtë kanë qenë ata që e kanë akuzuar se përdor shumë filtra dhe photoshop në pozat e saj.

Por teksa këto akuza janë përsëritur disa herë, aktorja më në fund ka reaguar, duke u shprehur se ndjehet mirë me trupin e saj, me gjithë strijat dhe celulitin.

E si për ta konfirmuar këtë, Arjola ka publikuar një foto me bikini, ku duket trupi i saj i pa edituar.

Mirëpo për fytyrën duket qartazi që ka përdorur “Face App”.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top