fbpx
Connect with us

U martua me një 70 vjeçar, gruaja 40 vite më e vogël se ai habit: Ta bësh në krevat me të është fantastike, më duket sikur keni një jetë…

tjera

U martua me një 70 vjeçar, gruaja 40 vite më e vogël se ai habit: Ta bësh në krevat me të është fantastike, më duket sikur keni një jetë…

Edhe pse kanë një diferencë moshe prej 40 vitesh, një çift thotë se është shumë i lumtur. Bernd Hasenbank 72 vjeç dhe Julia Strauß 31 vjeçe u takuan në prill të vitit 2019.

Ata jetojnë në Frankfurt në Gjermani. Në fakt dy fëmijët e Bernd janë më të mëdhenj se partnerja e tij. Si tregojnë ata janë shumë të lumtur dhe thonë se në krevat ia kalojnë shumë mirë.

31-vjeçarja thotë se burri i saj është një dash nor i mrekullueshëm. Ajo ka treguar:
E takova atë në një seminar dhe kur ai u ul pranë meje, m’u duk sikur kisha një jetë që e njihja. Mbase ishte dashuri me shikim të parë, ose sikur e njihja nga një jetë e kaluar. S*k si që bëjmë është fantastik. Si magji është.”

Prej gati një viti ata jetojnë bashkë. Kurse Bernd ka thënë për gruan e tij:

Unë dua shumë e admiroj që ajo do një burrë më të madhe se mua. Ka shumë që nga paragjykojnë, por s* ksi midis nesh është fantastik.

Burimi: Daily Star/ Përktheu dhe përshtati: Revista Ora.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top