fbpx
Connect with us

U martua me italianen më të madhe se ai për letra, shqiptari e p.eson keq nga policia, ja cfare i bene..

Lajme

U martua me italianen më të madhe se ai për letra, shqiptari e p.eson keq nga policia, ja cfare i bene..

Për të marrë lejen e qëndrimit në Itali, një shqiptar ka organizuar një martesë false që është zbuluar nga policia.

39-vjeçari organizoi ceremoninë me 5 dëshmitarë të ftuar, dy burra me origjinë shqiptare të moshës 39 dhe 22 vjeç dhe tri gra në Genova, të moshës 21, 22 dhe 42.Pasrtnerja e tij me diferencë 3 vite më e madhe, e moshës 42-vje çare, do i siguronte atij praninë në ter ritorin italian. Ata u arr.estuan nga karabinierët pasi ak.uzohen se ndihmojnë emigracionin e paligjshëm.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top