fbpx
Connect with us

“U lidh me Enin dhe më hoqi…”, këngëtarja e njohur shqiptare bën deklaratën e papritur për Genc Prelvukajn

tjera

“U lidh me Enin dhe më hoqi…”, këngëtarja e njohur shqiptare bën deklaratën e papritur për Genc Prelvukajn

Këngëtarja e njohur Tringa ka folur si radhë herë për jetën private, por edhe për planet që ka për të ardhmen.

Në një intervistë për “Glamour Zone” ajo është pyetur sesi i ka marrëdheniet me menaxherin e saj të dikurshëm Genc Pervukaj.

Ajo është shprehur se dikur kishin marrëdhënie të mirë, por pasi është lidhur me Eni Koçin e ka hequr nga ‘Instagrami’.

“Ma ka hequr nga Instagram, e kuptoj se tani është lidhur me Enin. Por ne kemi qenë shokë dhe kemi punuar bashkë. Po nejse është jeta e secilit dhe unë ndoshta ja heq kur të gjej burrë”, u shpreh Tringa.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top