fbpx
Connect with us

U fund’os anija por shikoni si mbijetoi për 3 ditë ↓↓↓

Lajme

U fund’os anija por shikoni si mbijetoi për 3 ditë ↓↓↓

U fund’os anija por shikoni si mbijetoi për 3 ditë ↓↓↓

Një peshkatar indonezian m bijetoi tri ditë në det duke u kapur pas një çante termike pasi anija e tij u m. by.t javën e kaluar nga ishujt Molu.cca, deklaroi një zyrtar.
”Udin Diman, 46 vjeç, doli në det për të kapur peshk më 14 shtator, por anija e tij u m.b.yt në det të hapur”, theksoi Muh.amad Araf.ah, kreu i agjencisë së kërkimit dhe shpëtimit në ishullin Tern.ate. SHTYIPNI FOTONN POSHT ↓↓

”Ai u gjet të enjten në mbrëmje ndërsa po mbahej pas një çante termike, ngjyrë portokalli, i do.bës.uar, por me shëndet të mirë”, tha Arafah.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top