fbpx
Connect with us

Turkun e mori malli ta puth Gentën

Magazin

Turkun e mori malli ta puth Gentën

Genta Ismajli dhe i dashuri i saj turk Hussein Usta janë shndërruar ndër çiftet me të përfolura në showbizin shqiptar, kjo për shkak të postimeve të tyre të nxehta që i ndajnë në rrjetet sociale.

Usta është ai i cili vazhdimisht e shpreh publikisht dashurinë që ndjen për Gentën duke e suprizuar me dhurata të ndryshme e shumë të kushtueshme.

Ai nuk i anashkalon as momentet intime që i kalon bashkë më të, duke marrë vëmendjen e medieve rozë pas çdo postimi.

Këto ditë të izolimit duket se edhe turku është mërzitur, duke bërë rikthimin në kohë që e kujton një moment romantik më të dashurën.

Të veshur plotë stil në mes të rrugës, qifti shkëmbejnë puthje duke u ndjerë të lumtur si asnjëherë më parë./Kosovarja/

Shiko Videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top