Connect with us

Trishtuese: Vajza bie me kokë nga dritarja e makinës teksa po vallëzonte

Latest

Trishtuese: Vajza bie me kokë nga dritarja e makinës teksa po vallëzonte

Një grua ka rënë ra nga dritarja e makinës që ishte në lëvizje, teksa po vallëzonte e ulur në xham.

Ajo goditi kokën, por me sa duket nuk ka pësuar lëndime serioze pasi ajo shihet duke u ngritur dhe duke vrapuar drejt makinës, ndërsa shoferët e tjerë ndalojnë për të ofruar ndihmë.

Ky rast ka ndodhur më Makhachkala, kryeqytetin e Dagestanit në jug të Rusisë./21Media

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top